سلام دکتر خسته نباشی

بهر حال رقابت است و یکی می برد و دیگری باخت  اما دانه دانه ۶,۰۷۷,۲۹۲ رای هایت برایمان ارزش دارد  و دوستت داریم

و به رسم ادب و احترام به رای اکثریت به رئیس جمهور منتخب و هوادارانش تبریک می گوییم

خسته نباشی ؛ به خاطر یک ماه رقابت نفسگیر انتخاباتی و به خاطر کسب ۶ میلیون رأی که علیرغم پایین‌تر بودن از سطح انتظارات، به دلایلی که خواهم گفت بسیار ارزشمند است:

۱.شما درسال های اخیر در معرض تخریب‌های هدفمند دوستان و دشمنان قرار داشتید، از برادارن بصیر جبهه پایداری که شما را رقیب نخست خود می پنداشتند تا دولتیان دهم که هر روز در روزنامه  و خبرگزاری های دولتی، به عملکرد شما کنایه می زدند و تا طیف سیاسی مخالف که سابقه نظامیتان را به رخ می‌کشیدند و نهایتا BBC به نمایندگی از همه آن ها، حرف آخر را زد.

۲. شما در این انتخابات نه به آراء بدنه جریان اصولگرا متکی بودید و نه حمایت هیئت‌ها و جبهه‌ها و جامعه‌ها و مجمع‌ها و ائتلاف‌ها و نه امید مردم به ظهور منجی ایران؛ چراکه این آراء به دلایلی که می دانید و می دانیم به سبد آقایان جلیلی ، ولایتی و رضایی ریخته شد.

۳. شش میلیون رأیی که شما کسب کردید مستقیما به عملکرد شما در ناجا و شهرداری تهران مربوط می‌شد، رأی به کارنامه‌ای پربار که نشان از کارآمدی و تدبیر داشت و در آن همه سلایق سیاسی سهیم بودند. قدر این رأی را بدانید و شکر آن را به‌جای آوردید.

۴. امروز میدان آزمون کسانی که است که [...] با وعده بر سرکار آمدند و تجربه نشان داده که شور روزهای نخست به سرعت رنگ می‌بازد و زمان پاسخگویی و ارایه گزارش کار فرا می‌رسد؛ گو این که برای دیگران فرارسید و کارنامه تهی، اندک‌اندک آن‌ها را به حاشیه کشید و طرفداران را به عبور از کاندیدای محبوب روزهای رقابت سوق داد.

۵. آراء شما می توانست بیشتر از این باشد مشروط به این که برخی ظرافت ها را در مناظره رعایت می کردید، به تبلیغات پرحجم خیابانی روی نمی‌آوردید و از سوی رقبای اصولگرا و اصلاح‌طلب ناجوانمردانه تخریب نمی‌شدید؛ در ایام تبلیغات حامیان «فعلی» و «سابق» دولت را دیدم که پیروزی اصلاح‌طلبان را بر پیروزی شما ترجیح می‌دادند و هنوز معمای این کینه برایم حل نشده است. رأی شما بیش از این بود اگر محمود احمدی نژاد، در دوره مسئولیتش، این‌گونه حیثیث «جریان اصولگرایی» را به بازی نمی‌گرفت.

۶. امیدوارم در سنگری دیگربا انرژی تمام به خدمت صادقانه خود ادامه دهید و باور داشته باشید که انجام وظیفه  در هر مسئولیت بزرگ یا کوچکی، خدمت به ایران و نظام اسلامی است. برای ما که در تهران زندگی می‌کنیم تحولات شهری در دوره مسئولیت شما فراموش‌نشدنی است و إن شاا... در نزد خداوند متعال نیز مشمول اجر و پاداش باشد.

 

و در پایان به قول دوستی مردانه ایستادی و برآبروی کسی بالا نرفتی برای یک رای بهر حال چه اول باشی و چه اخر هنوز هم برای ما بوی پدرانمان را میدهی بوی جنگ شهادت بوی جهاد و رشادت بوی خدمت و غیرت بوی ایران و ایرانی

و جهاد همچنان ادامه دارد........

موفق پیروز باشی و تا آن روز خدانگهدار

[ یکشنبه ٢٦ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ٦:۱٢ ‎ب.ظ ] [ دو فرزند شهید (جواد و آمنه) ]

سلام . این روزها شهرها حال وهوای انتخابات گرفته و بیشتر از هر روز دیگر شمیم یک شور  انتخاباتی به مشام می رسد حتما یادتان هست سال 88 هم همین شور انتخابات بود (اما این بار کمتر از اون سال است) اما بعد از انتخابات چه کردند فتنه گران .

اومدم بگم ما که مثل همیشه هستیم حالا فرقی نداره که قالیباف باشه یا روحانی یا جلیلی مهم در درجه اول حضور در انتخابات است هر کسی برای خودش اعتقاداتی دارد و با توجه به آن کاندیدای خودش را انتخاب می کنه مهم این است که بعد از انتخابات به خرد جمعی احترام بگذاریم و همه در برابر انتخاب ملت سر تسلیم فرود آوریم چه کاندیدای ما باشد یا نباشد مهم این است که اکثریت اورا انتخاب کرده اند .

مهم باری است که ملت بر دوش رئیس جمهور آینده می گذارند مهم خون باباهای ما است که ریخته شده تا امروز آزاده و سر افراز همه بریم رای بدیم مهم عشق به نظام و ولایت و کشورمان است شاید زیاد مهم نباشد که کی بیاید اما خیلی مهم است که تک تک ما بیاییم

اما بگذریم قطعا انتخاب ما دو نفر نیز فردی هست که به اعتقاداتمان نزدیدتر است شاید از بین کاندیداهای موجود قالیباف جلیلی رضایی و ولایتی به اعتقادات ما نزدیک تر باشند و همین تعدد انتخاب را سخت می کند اما در عین حال که جلیلی وام دار ارزشها و نشان آن را هم همراه دارد لیکن شاید به نظر ما دونفر تجربه کافی و وافی سیاسی و اجرایی را نداشته باشد ولایتی نیز نیروی ارزشی است لیکن مدت طولانی است در حاشیه سیاست بوده رضایی و قالیباف هر دو از فرماندهان دوران جنگ هستند هردو در متن جنگ و سیاست بوده اند اما شاید وقتی به کارنامه این دو نگاه می کنیم قالیباف کارنامه قابل قبول تری داشته است بلاخره این نظر ما است اما مهم انتخاب ملت است

[ پنجشنبه ٢۳ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ ] [ دو فرزند شهید (جواد و آمنه) ]

« بابا! روزت مبارک...»

پدر! 

تو در کدامین سوی امروز ایستاده ای ؟؟؟ مگر نرفته ای؟؟؟ پس چرا هجوم نام  امروز دارد مرا  می کشد؟؟؟

پس چرا گل های آن گل فروشی مرا می خوانند؟؟؟ می  خواهند دسته شوند در دستان من  و آرام بگیرند

روی مزارت...

گل ها را می آورم ، شمع را هم بخاطر می سپارم تا این سکوت یخی مرا نشکند! 

تو چه می کنی؟ چگونه پاسخ می گویی تمنای دلم را؟ 

من تا کی باید در انتظار لحظه ای نگاه تو بشکنم؟ نگاهت را هم دریغ می کنی؟ 

مگر نگفته اند که اهل بهشت بخشنده اند؟ پس چرا نگاهت را به من نمی بخشی تا نور چشمان کم سوی غبار گرفته ی زمانه باشد؟ 

پدر! 

می دانی این قلم را چه می راند؟ درد! دردی که هر سال ، امروز، سنگین تر می شود ! 

بابا میدانی........

میدانی روز پدر امسال مصادف شده با سالروز شهادت .......

امروز بیرون بودم نمیدانی وقتی بچه هایی که با شور شوق برای باباهاشون کادو میخریدن می دیدم چه احساسی داشتم .....

بابا نمی دانم شهادتت را تبریک بگویم یا روز پدر را ؟

آسمان خونه ما امشب بارانی است  بابا .......یاسین میپرسه مگر عید نیست چرا  همش مامان گریه میکنه  نمی دانم چرا باید روز شهادتت با  روز پدر یکی باشد نمی دانم

[ پنجشنبه ٢ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ ] [ دو فرزند شهید (جواد و آمنه) ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دو فرزند شهید (جواد و آمنه) در سال 84 ازدواج کرده اند و در این وبلاگ دلنوشته های خود را می نویسند