سلام دکتر خسته نباشی

بهر حال رقابت است و یکی می برد و دیگری باخت  اما دانه دانه ۶,۰۷۷,۲۹۲ رای هایت برایمان ارزش دارد  و دوستت داریم

و به رسم ادب و احترام به رای اکثریت به رئیس جمهور منتخب و هوادارانش تبریک می گوییم

خسته نباشی ؛ به خاطر یک ماه رقابت نفسگیر انتخاباتی و به خاطر کسب ۶ میلیون رأی که علیرغم پایین‌تر بودن از سطح انتظارات، به دلایلی که خواهم گفت بسیار ارزشمند است:

۱.شما درسال های اخیر در معرض تخریب‌های هدفمند دوستان و دشمنان قرار داشتید، از برادارن بصیر جبهه پایداری که شما را رقیب نخست خود می پنداشتند تا دولتیان دهم که هر روز در روزنامه  و خبرگزاری های دولتی، به عملکرد شما کنایه می زدند و تا طیف سیاسی مخالف که سابقه نظامیتان را به رخ می‌کشیدند و نهایتا BBC به نمایندگی از همه آن ها، حرف آخر را زد.

۲. شما در این انتخابات نه به آراء بدنه جریان اصولگرا متکی بودید و نه حمایت هیئت‌ها و جبهه‌ها و جامعه‌ها و مجمع‌ها و ائتلاف‌ها و نه امید مردم به ظهور منجی ایران؛ چراکه این آراء به دلایلی که می دانید و می دانیم به سبد آقایان جلیلی ، ولایتی و رضایی ریخته شد.

۳. شش میلیون رأیی که شما کسب کردید مستقیما به عملکرد شما در ناجا و شهرداری تهران مربوط می‌شد، رأی به کارنامه‌ای پربار که نشان از کارآمدی و تدبیر داشت و در آن همه سلایق سیاسی سهیم بودند. قدر این رأی را بدانید و شکر آن را به‌جای آوردید.

۴. امروز میدان آزمون کسانی که است که [...] با وعده بر سرکار آمدند و تجربه نشان داده که شور روزهای نخست به سرعت رنگ می‌بازد و زمان پاسخگویی و ارایه گزارش کار فرا می‌رسد؛ گو این که برای دیگران فرارسید و کارنامه تهی، اندک‌اندک آن‌ها را به حاشیه کشید و طرفداران را به عبور از کاندیدای محبوب روزهای رقابت سوق داد.

۵. آراء شما می توانست بیشتر از این باشد مشروط به این که برخی ظرافت ها را در مناظره رعایت می کردید، به تبلیغات پرحجم خیابانی روی نمی‌آوردید و از سوی رقبای اصولگرا و اصلاح‌طلب ناجوانمردانه تخریب نمی‌شدید؛ در ایام تبلیغات حامیان «فعلی» و «سابق» دولت را دیدم که پیروزی اصلاح‌طلبان را بر پیروزی شما ترجیح می‌دادند و هنوز معمای این کینه برایم حل نشده است. رأی شما بیش از این بود اگر محمود احمدی نژاد، در دوره مسئولیتش، این‌گونه حیثیث «جریان اصولگرایی» را به بازی نمی‌گرفت.

۶. امیدوارم در سنگری دیگربا انرژی تمام به خدمت صادقانه خود ادامه دهید و باور داشته باشید که انجام وظیفه  در هر مسئولیت بزرگ یا کوچکی، خدمت به ایران و نظام اسلامی است. برای ما که در تهران زندگی می‌کنیم تحولات شهری در دوره مسئولیت شما فراموش‌نشدنی است و إن شاا... در نزد خداوند متعال نیز مشمول اجر و پاداش باشد.

 

و در پایان به قول دوستی مردانه ایستادی و برآبروی کسی بالا نرفتی برای یک رای بهر حال چه اول باشی و چه اخر هنوز هم برای ما بوی پدرانمان را میدهی بوی جنگ شهادت بوی جهاد و رشادت بوی خدمت و غیرت بوی ایران و ایرانی

و جهاد همچنان ادامه دارد........

موفق پیروز باشی و تا آن روز خدانگهدار

[ یکشنبه ٢٦ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ٦:۱٢ ‎ب.ظ ] [ دو فرزند شهید (جواد و آمنه) ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دو فرزند شهید (جواد و آمنه) در سال 84 ازدواج کرده اند و در این وبلاگ دلنوشته های خود را می نویسند